logo
habibi®
ul. Grochowska 99
(róg Osieckiej 62)
04-172 Warszawa

PN-PT 8:00 - 18:00
SOBOTA 8:00 - 14:00

SKŁAD
+48 515 606 555

ALLEGRO
+ 48 500 311 811

ZAMÓWIENIA I DOSTAWA
+48 500 311 811


Domeny na sprzedaż: flavory.eu, flavory.pl, habibi.com.pl, halal.com.pl, halal.info.pl, halal.org.pl, harisa.eu, kebab.info.pl, mcdoner.pl, naturita.eu, naturita.pl, pita.waw.pl, zahartowani.eu, zahartowani.pl

Współpraca

Nie muszą się Państwo martwić o produkcję dań, a więc o wszystkie z tym związane koszty (pomieszczenia, media, technologia produkcji, ludzie, zezwolenia itp.), nie muszą Państwo także posiadać doświadczenia niezbędnego do uruchomienia interesu. Mamy wszystkie niezbędne umiejętności i kontakty. Współpracują z nami projektanci technologiczni, architekci wnętrz, specjaliści od wizerunku i reklamy, wykonawcy remontów i adaptacji pomieszczeń, oraz oczywiście zaufani dostawcy. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że przeprowadzimy Państwa przez cały proces inwestycji w sposób kompleksowy i profesjonalny, który pozwoli na osiągnięcie dużego zysku.

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Odniesienie sukcesu
  • Korzystanie z naszego doświadczenia i sprawdzonych procedur
  • Sprzedaż produktów, które cieszą się dużym popytem
  • Praca pod marką o dobrej renomie

Wystarczy skontaktować się z nami. My wiemy, że razem możemy dużo więcej niż osobno. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Zwróć się do nas, a będziemy kompleksowym wykonawcą Twojego pomysłu. Jesteśmy zainteresowani także dzierżawą, kupnem lub prowadzeniem lokali gastronomicznych.

Prowadzimy także import-export naszych produktów.
Zapraszamy do współpracy zarówno dostawców, jak i odbiorców z krajów Unii Europejskiej.